Szkolenia w formule bootcamp dla Twoich pracowników

kurs react

Chcesz podnieść kompetencję swoich pracowników, ale zależy Ci na czasie i odpowiedniej intensywności zajęć. Doskonałym wyborem okażą się kursy realizowane w formule bootcamp. Zagwarantują one szybkie i sprawne poznawanie nowych dziedzin i języków. Oczywiście pod okiem cenionych specjalistów.

Na czym polegają kursy bootcamp?

Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim wysoki poziom intensywności takich szkoleń. Przeważnie zawierają one od 300 do nawet 500 godzin nauki, realizowanych w okresie 4-8 tygodni. Dzięki temu w jeden lub dwa miesiące pracownicy są w stanie w sposób znaczący zwiększyć swoje kompetencje, a także poznać dziedzinę, z którą do tej pory nie mieli do czynienia.

Tego typu kursy nie są bowiem prowadzone wyłącznie dla doświadczonych programistów. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby udział w niej wzięły osoby kompletnie „zielone”. Doskonałym to przykładem jest kurs React,który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród pracodawców chcących poszerzyć kompetencję swoich pracowników z zakresu języka JavaScript.

Omawiane szkolenia wymagają odpowiedniego zaangażowania i podejścia. Jeśli jednak wszystkie te kryteria zostaną spełnione, kursanci mogą liczyć na znaczne poszerzenie swoich umiejętności, co pozwoli im na realizację nowych zadań lub zdobycie lepszego stanowiska. Biorąc to wszystko pod uwagę, tego typu kursy wydają się bardzo dobrym wyborem. Zwłaszcza dla osób, które do tej pory nie miały zbyt wiele wspólnego z programowaniem.

Dodaj komentarz