Jak tanio udekorować ogród?

relaks w ogrodzie

Kto nie marzy o błogim lenistwie we własnym ogródku? Chyba każdy z nas nie może się już doczekać zielonej trawy, na której stanie wygodny leżak i silnych promieni słońca, które opalą naszą skórę.

Okazuje się, że relaks w zaciszu przydomowej przestrzeni, to jeden z najlepszych sposobów na rodzinne spędzanie wolnego czasu. Nie trzeba organizować dalekich wycieczek, by stworzyć klimatyczny biwak na łonie natury. Z całą pewnością warto natomiast zadbać o wyposażenie tej strefy. Relaks w ogrodzie będzie naprawdę kojący, kiedy znajdą się w nim nie tylko praktyczne akcesoria, ale również dekoracje mające ogromny wpływ na jego estetykę. Najlepiej dokładnie przemyśleć tego rodzaju inwestycję, a pierwsze zakupy do ogrodu planować na kilka miesięcy przed wyczekiwaną wiosną. Kiedy wszystko będzie budzić się do życia, my będziemy już w pełni przygotowani na idealne odprężenie.

Ciekawostką jest fakt, że nawet w kwestii urządzania ogrodu panuje sezonowa moda. W licznych katalogach zobaczyć można trendy na nadchodzący okres letni. Sami projektanci również potwierdzają, że relaks w ogrodzie może być dobry tylko wtedy, gdy na terenie zielonym będzie nie tylko czysto, ale też miło i przytulnie, Co roku oczy cieszą inne kolor dekoracji oraz inne elementy, które zmieniają kawałek zielonego placu w magiczny zakątek.

Dekoracje ogrodu w 2018 roku, na które na dodatek nie wydamy kroci, to przede wszystkim papierowe lampiony, latarenki, ledowe kule i girlandy. Dominować będą kolory pastelowe, przede wszystkim róż i błękit. Czasem wystarczy obrus na stole oraz świeże kwiaty w wazonie, by o wiele przyjemniej spędzić dzień na świeżym powietrzu.

Niezmiennie sprawdzą się kolorowe leżaki oraz miękkie koce, które można rozłożyć na trawie – w tym roku hitem będą też okrągłe dywaniki, koniecznie z frędzelkami. Jeśli znudziły Ci się standardowe leżaki albo te plastikowe nie do końca wpisują się w klimat ogrodu, zawsze możesz zainwestować w grube poduchy albo puchowe leżanki. Nie kosztują dużo, za to dają gwarancję doskonałego wypoczynku. Nie da się ukryć, że są też po prostu modne.

Dodaj komentarz