Czy powiększanie ust może wyjść kiedyś z mody?

Powiększanie ust Gdańsk

Pomimo, iż od czasu wykonania pierwszego zabiegu powiększania ust minęło już sporo czasu, w dalszym ciągu cieszy się on ogromną popularnością zarówno wśród gwizd jak i zwyczajnych ludzi. Czy zabieg wyjdzie kiedyś z mody? Z pewnością nie, zamianie mogą ulec jedynie efekty zabiegu, które w przypadku każdej pacjentki czy pacjenta omawiana są w sposób indywidualny. Obecnie panuje trend na powiększenie ust w taki sposób aby otrzymane efekty były jak najbardziej naturalne.

Wiele kobiet obawia się że ich usta po zabiegu będą przypominać zdjęcia efektów nieudanych operacji umieszczone w sieci. Podczas zabiegu w usta wstrzykiwana jest przeważnie jedna ampułka botoksu. W przypadku kobiet, które zdecydowanie przesadziły z ich wielkością, mowa o aplikacji nawet pięciu ampułek. Warto kierować się poradami lekarza oraz jego zaleceniami. Prawdą jest również, iż żaden szanujący się lekarz medycyny estetycznej nie zgodzi się na zaaplikowanie swojej pacjentce tak wielu ampułek. Zabieg tego rodzaju ma na celu nie tylko powiększenie ust, ale także nadanie mu miękkości i delikatności. Co ciekawe, powiększanie ust bardzo często zmienia nieco rysy całej twarzy, która wydaje się być znacznie łagodniejsza i młodsza. Bardzo ważną kwestią podczas planowania zabiegu, jest wybranie dobrej kliniki oferującej zabieg. Obecnie tego rodzaju zabiegi oferują także salony piękności, ale bezpieczniejszym rozwiązaniem jest wybór najlepszego salonu medycyny estetycznej na jaki tylko możemy sobie pozwolić. Zbyt niska cena zabiegu, powinna włączyć nam w głowie ostrzegawczą lampkę. Cena jednej ampułki dobrego botoksu wynosi okolo 1200 zł. Ostatnimi czasy pojawiły się także oferty łączące zabieg powiększania ust wraz nawilżania ich przy zastosowaniu odpowiedniego rodzaju botoksu. Niestety efekty uzyskane w ten sposób są często bardzo krótkotrwałe i zanikają po około trzech miesiącach po jego wykonaniu. Nie powinniśmy się też nadmiernie martwić się, kiedy dojdzie do opuchlizny ust. Bardzo często następuje ona po zabiegu i znika po kilku dniach.

Jeśli chcesz zadbać o swój wygląd, a nie masz doświadczenia w zabiegach kosmetologi estetycznej, warto skorzystać najpierw z oferty salonu urody. Oferują bardzo wiele metod nawilżania, odmładzania czy redukcji zmarszczek.  Zabieg taki jak mezoterapia (Warszawa) przynoszą zaskakująco dobre rezultaty!

Dodaj komentarz